Микола Волківський

Засновник фонду та політичний діяч

Я народився  в славному місті Коростень в сім’ї лікарів і став першим, хто не пішов вчитися на лікаря. Мне завжди вабили історія і політика. Саме цей шлях я і вибрав. Створення фонду за кордоном – це була ідея, яку я носив в собі кілька років і втілив в реальність.

Фонд- це можливість на міжнародному рівні показувати потенціал нашої країни, реалізацію проектів і розвиток України.

Шевцов Олександр

Співзасновник фонду FIUFD

Артем Олійник

Політолог і GR-спеціаліст

Я народився неподалік Києва і весь цей час захоплювався як наукою, так і політикою. Прагнення займатися першою без відриву від другої привело мене до політології в КНУ імені Тараса Шевченка, а звідти – до нашого Інституту урядових відносин. Та соціальна мета, особливо складного теперішнього часу, не могла бути виконаною без міцної платформи – Першого Міжнародного Фонду розвитку України. Я бачу ключове завдання, яке стоїть перед усіма нами – зберегти якнайбільше життів наших співгромадян і зменшити рівень страждань нашого народу. Тож давайте зробимо це разом – спільними зусиллями збережемо Україну. Героям слава!

Олександр Пащенко

Український волонтер та спортивний менеджер

Лисенко Олександр

Волонтер, спеціаліст з фінансів, 
Головний юридичний радник фонду

Баглай Олег

Волонтер, історик

Народився на Чорнобильщині, стародавній та багатостраждальній поліській землі. Полісся – край мальовничих луків і вікових лісів, який поєднує білоруський та український народи. Любов до рідної землі власне й визначила дослідницький інтерес до цього унікального регіону.

Сергій Барсученко

Директор з логістики

Подробиці про команду - запит на емейл n.volkovski@gmail.com